درباره ما

خرید اینترنتی سبک جدیدی را برای همه ما ایجاد کرده است و تجربه خرید راحت و بی دردسر محصول را به ما نشان می‌دهد. با توجه به افزایش تقاضا برای خرید اینترنتی در کشور، ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی و حرفه‌ای بیشتر از گذشته احساس می‌شود. به همین دلیل ما هم فروشگاه اینترنتی پومارت را به منظور عرضه کالای دیجیتال و گجت‌های هوشمند تاسیس کردیم.

هدف ما از راه‌اندازی پومارت این است که مرجعی تخصصی و بزرگ برای فروش اینترنتی محصولات دیجیتال و گجت‌های مختلف ایجاد کنیم. به این ترتیب مشتریان می‌توانند تمام محصولات مورد نیاز خود را از یک فروشگاه و با قیمت مناسب و پایین خریداری کنند. همین مسئله باعث می‌شود که خریداران تجربه بهتری از خرید اینترنتی داشته باشند و ترغیب شوند که خریدهای خود را اینترنتی انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی پومارت

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی پومارت

کالاهای دیجیتال و گجت‌های الکترونیکی جزو محبوب‌ترین کالاهایی هستند که از طریق اینترنت خریداری می‌شوند. به دلیل تقاضای بالا برای این دست از محصولات تصمیم گرفتیم مرجعی کامل برای عرضه و فروش اجناس دیجیتالی مثل موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر، ساعت هوشمند، دستبند تناسب اندام، کنسول بازی، ماشین‌های اداری، تجهیزات شبکه، سرویس‌های دیجیتالی، ابزارهای صوتی و تصویری، وسایل ذخیره سازی اطلاعات، تجهیزات هوشمندسازی خانه و سایر وسایل مرتبط با تکنولوژی و فناوری ایجاد کنیم.

در نهایت تلاش ما به احداث فروشگاه اینترنتی پومارت به عنوان مرجع اصلی خرید و فروش محصولات دیجیتال منجر شد. اولویت‌های فروشگاه پومارت رضایت مشتریان، تنوع بالای محصول و قیمت مناسب است. به همین دلیل پومارت ضمانت اصالت محصول، تضمین کمترین قیمت و ضمانت ارسال سریع کالا را به تمام مشتریان خود می‌دهد.

پومارت فقط یک فروشگاه اینترنتی معمولی برای فروش محصول نیست. بلکه پومارت سبک جدیدی از خرید را به شما ارائه می‌کند. همچنین هدف پومارت این است که بهترین محصول را با توجه به سلیقه و نیاز مشتری به او معرفی کند. همچنین جلب اعتماد مشتریان همیشه یکی از چارچوب‌های پومارت در تجارت الکترونیکی بوده است.

فروشگاه پومارت به واسطه 10 سال سابقه تجارت الکترونیکی در کنار سال‌ها تجربه در زمینه فروش محصولات دیجیتال و خدمات مرتبط با تکنولوژی شکل گرفته است. به همین دلیل تیم متخصص پومارت به خوبی نیاز مشتریان این بازار را می‌دانید و سعی دارد موانع پیش روی مشتریان در خریدهای اینترنتی را از سر راه بر دارد.

تمام تلاش ما برای این است که تجربه بهتری را از خرید اینترنتی محصولات دیجیتال در اختیار مشتریان قرار دهیم. برای رسیدن به این هدف نیاز داریم تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما را بشنویم و نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم. به همین دلیل در صورت تمایل می‌توانید نظرات خود را از طریق صفحه تماس با ما برای مجموعه پومارت ارسال کنید. مطمئن باشید که تک تک نظرات و انتقادات شما برای ما ارزشمند هستند و به پومارت کمک می‌کنند که خدمات بهتر و با کیفیت‌تری را به شما ارائه کند.