خدمات پس از فروش

فروشگاه اینترنتی پومارت تنها محصولات اصلی و با کیفیت را عرضه می‌کند و کالاهای تقلبی و بی کیفیت به هیچ وجه برای فروش در سایت قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل خیال ما از بابت کیفیت و عملکرد محصولات راحت است. برای جلب اعتماد مشتریان و همچنین راحت شدن خیال مشتری از بابت کیفیت محصولات، فروشگاه اینترنتی پومارت خدمات پس از فروش جامعی به مشتریان ارائه می‌کند.

شعار ما در پومارت این است که رابطه فروشگاه با مشتری بعد از خرید محصول تمام نمی‌شود. در واقع بعد از این که مشتری از پومارت خرید کند تازه مسئولیت اصلی ما یعنی پشتیبانی و راهنمایی مشتریان آغاز می‌شود. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی پومارت تمرکز ویژه‌ای روی خدمات پس از فروش و ضمانت‌های کالاهای عرضه شده در فروشگاه دارد. تمام محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی پومارت به فروش می‌رسند شامل خدمات پس از فروش فروشگاه می‌شوند و در صورت وجود مشکلاتی از قبیل عدم تطابق محصول و خرابی یا آسیب دیدگی کالا فروشگاه پومارت موظف است خدمات پس از فروش لازم را به مشتری ارائه کند.

کالای اصلی و قانونی

فروشگاه پومارت اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا مجموعه پومارت  برای تامین کالاهای ارائه شده در فروشگاه خود، تنها با شرکت‌های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از پومارت خریداری می‌کنند. شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند، امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیر قانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها، ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان تر است که در این کشور تولید شده اند.

فقط گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها درسایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت پومارت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مسئله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و پومارت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در پومارت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو فروشگاه پومارت اصل بودن همه محصولات موجود در وبسایت را تضمین می‌کند.

چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده، کالای اصلی است؟

1. پومارت صرفا کالاهای اصل و دارای گارانتی اصلی را در سایت به فروش می‌رساند.

2. کالاهای خریداری شده از پومارت دارای کارت یا برچسب گارانتی هستند.

3. در صورتیکه کالا یا گارانتی آن اصلی نباشد، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش، تحت هیچ شرایطی کالا را نصب و گارانتی نمی‌کند، لذا نصب کالا توسط شرکت، تایید کننده اصالت کالا و گارانتی آن می‌باشد.

4. فروشگاه اینترنتی پومارت بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی‌برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.